קידום אתרים בגוגל , קידום אורגני

קידום אתרים מהו

קידום אתרים או בקיצור SEO ( Search Engine Optimization) הוא שם כללי למערך שלם של פעולות מכוונות שמטרתן לגרום לאתר להתקדם בתוצאות החיפוש של מנועי החיפוש. כך למשל כאשר גולש מקיש מונח חיפוש מסוים, לדוגמא תוכנה לבניית אתרים- תוצאות החיפוש בגוגל יתנו כ 2.5 מליון תוצאות המשתרעות על פני כ 250,000 עמודים. פעולות של קידום אתר הן שיגרמו למנוע החיפוש להניח שהאתר המדובר הוא הרלוונטי ביותר למונח החיפוש ויציגו אותו ראש וראשון ברשימת תוצאות החיפוש.
Google

קידום אתרים למה

Bing
קידום אתרים כיום הוא הכרח כיוון שבכל אשר נפנה נמצא שווק תחרותי. כך גם באינטרנט. כמעט ולא ניתן למצוא נישה שאין בה תחרות. במילים פשוטות- בכל אשר נפנה, וגם באינטרנט צפוף. אם השקעת בבניית אתר חובה גם לדחוף אותו לראש רשימת תוצאות החיפוש במנועי החיפוש כי זאת הדרך בה אנשים מגיעים לאתרים. קידום אתרים הוא פעולה שיווקית פרסומית לכל דבר ועניין- המונח "קידום אתרים" הוא טכניקה שיווקית

קידום אתרים מתי

קידום אתר הוא תהליך שילווה את כל חיי האתר.
קידום אתר הוא תהליך שילווה את כל חיי האתר. חשיבה על קידום האתר חייבת להיות חלק מתהליך פיתוח האתר והחשיבה על איך וכיצד לבנות אתר, תכני האתר, המראה והניווט של האתר. כמו גם במהלך השקת האתר כדי שמנועי החיפוש שבאינטרנט יגלו את האתר ויכניסו אותו למאגר הנתונים שלהם. לאחר מכן, לאורך חיי האתר יש להמשיך ולגרום לאתר להיות בקדמת תוצאות החיפוש.

קידום אתרים איך

קידום אתרים היא עבודה טכנית בעיקרה. נדרשת מידה של יצירתיות, ברובה היא מלאכה הכוללת "עבודה שחורה" אך נדרשים גם מיומנות וניסיון. ניתן ללמוד לקדם אתרים לבד. בהחלט אפשרי אלא שזה לוקח זמן רב. לכן מומלץ לפנות למקדם אתרים מקצועי- למי שעיסוקו הוא מתן שירותי קידום על מנת שתוכלו לעמוד בתקנים המחמירים של גוגל.

ב

Seo

קידום אתרים באיזה מחיר

קידום אתרים כיום הוא הכרח כיוון שבכל אשר נפנה נמצא שווק תחרותי.
מקדם אתרים יכול להבטיח ללקוח את פעולות הקידום שינקוט. מקדם אתרים אמין ומקצועי לעולם לא יבטיח לכם מיקום בתוצאות החיפוש. מקדם אתרים מקצועי יודע מה הוא עושה אך הוא איננו הבעלים של מנועי החיפוש וגוגל בראשם ולכן אינו יכול להבטיח מה שלא בידיו. כיוון שלא ניתן לנבא את העתיד לא נותר לנו אלא לסמוך על ניסיון העבר בתקווה שמה שהיה הוא שיהיה. וכך מקדם אתרים טוב הוא מקדם אתרים בעל הצלחות עבר מוכחות. שירותי קידום אתרים יקרים אינם בהכרח כלי לניבוי הצלחת קידום אתר.

 

 

מדריך הוספת אתר לגוגל

הופעת/אי הופעת אתרך במנוע החיפוש גוגל או באחרים. עם זאת, להלן מדריך קצר להוספת האתר למנוע החיפוש של גוגל - ההופעה היא באחריות בעל האתר ולפי שיקול גוגל בלבד.
  • לחיצה על הקישור הבא: https://www.google.com/submityourcontent
  • לחיצה על Website Owner
  • לחיצה על Add your URL
  • יש לבצע כניסה באמצעות הזדהות אישית לחשבון Google או חשבון Gmail
  • יש להקליד את כתובת האתר בשדה ה URL. לדוגמא: www.websitestudio.co.il
  • יש למלא את שדה קוד האימות (captcha) על מנת להשלים את הטופס.
  • לחיצה על: Submit Request. 
    כעת גוגל תוסיף את אתרך למנוע החיפוש על פי שיקול דעתה.