ווב סייט סטודיו פתרונות אינטרנט גלובליים הוקמה בשנת 2005 על ידי חזן עמי המתמחה בקידום אורגני, קידום אורגני בגוגל , קידום ממוקד בפייסבוק ושיווק עסקים באינטרנט בכלל ובעל ותק רב בתחום, במטרה לתת מענה מקצועי ויצירתי לחברות וארגונים בנושא בניית אתרים, תחזוקה וקידום אתרי אינטרנט, ליווי ומיתוג תדמית.

אז מה זה קידום אורגני בגוגל?
קידום אתרים בכלל וקידום אורגני בגוגל בפרט זה כמו ״רפואה״.
ככל שמקדם האתר יהיה טוב יותר ויכיר טוב מאוד את כל יסודות קידום האתרים בגוגל, יהיה זה שווה ערך לרופא מומחה גדול שמכיר את תחומו טוב מאוד ויכול לתת עצות הקשורות בתחומו ואף לגרום לשינוי ממשי בפציינט (הלקוח).
אנו עוסקים בתחום קידום האתרים וקידום עסקים ברשת מזה כ 13 שנים לפחות ואנו כבר נחשבים ל״רופאים מומחים״ בתחומנו. 
כמו אצל רופאים גם אצלנו ישנם השתלמויות רבות ואנו ממשיכים ללמוד את גוגל ופייסבוק מידי יום ביומו. 

קידום אתרים ובייחוד קידום אתרים אורגני מצריך המון מחשבה, התערבות יום יומית בפעילות, התאמת האתר למנוע החיפוש של גוגל, אופטימיזצית אתר ותוכן ועוד מגוון רחב של פעולות. 

בנוסף לכך קידום אורגני בגוגל אמור להיות מלווה בדוחות חודשיים רציניים ורשמיים שמראים את קצב ההתקדמות ואת פעילות האתר בגוגל. 
קידום אתר מבחינת הלקוח יכול להידמות למרוץ מכוניות כאשר הלקוח החדש רק מתחיל את המירוץ (קידום אורגני לאתר שלו) ושאר המכוניות (המתחרים שלו) כבר התקדמו קדימה במירוץ.
עכשיו הדבר מחייב את הלקוח החדש ״לתת גז״ בכל הכח על מנת להגיע קרוב למתחרים ואף לעבור אותם (להשקיע יותר כסף בהתחלה) ואז כשמתמקמים במיקום שמספק את הלקוח, הוא יכול ״להוריד רגל מהגז״ ולהקטין את תשלום עלויות הקידום האורגני בגוגל. קידום ממומן בגוגל או בפייסבוק מתאים יותר לקמפיינים מהירים שניתנים לשינויים ו או להורדה מהירה. 

אם יש לכם מוצר או שירות שאתם מעוניינים לקדם, נשמח להיפגש עמכם לכוס קפה ולהתאים לכם את חבילת הקידום המשתלמת והמתאימה ביותר עבור העסק שלכם. 
זיכרו!
אתר אינטרנט הינו השקעה בעסק לכל דבר ועניין וכך אתם אמורים להתייחס אליו. 
ישנה נטיה להתבלבל ולחשוב שאתר יכול
״לעבוד לבד״ או להיות מתופעל ומקודם על ידי
״חבר טוב שמבין״. 
אתר הינו עסק, וכמו שבעסק שלכם לא הייתם נותנים למישהו לא מקצועי לעבוד כך גם באתר. 
(עדיף לא להתחיל כלל מאשר להתחיל לא נכון)

לדוגמא: לקוח שמתעסק בייבוא של סחורות שונות ושהמלאי שלו מוגבל בכמויות לא צריך קידום אורגני בגוגל שתוצאותיו מתחילות להיראות רק לאחר כמה חודשים מרגע התחלת הקידום האורגני. 
ללקוח כזה יהיה עדיף קמפיין קידום ממומן בגוגל שמתאים לפעילות קצרה יותר עד לגמר המלאי שלו ו או להחלפת מוצר חדש לקמפיין קידום חדש. 
לא פעם קורה שבעל אתר אינטרנט מסיים מלאי של מוצר ובפועל ישנם עוד המון ״קצוות״ למוצר הנ״ל והלקוח מקבל פניות שאינן רלוונטיות כלל עבורו ולכן אם אתם בעלי מוצרים ו או שירות קבוע יהיה עדיף לכם קידום אורגני בגוגל לטווח ארוך ואם אתם בעלי מוצר או שירות מתחלף יהיה עדיף לכם לבחור בקמפיין קידום ממומן בגוגל או פייסבוק ובכך לשלוט בקמפיין המוצר. 

 

מה אנחנו מספקים

 

ב-ווב סייט סטודיו פתרונות אנו מעמידים בפני לקוחותינו מערך מקצועי ומיומן של פתרונות אינטרנט מסוגים שונים ומתמחים בבניית אתרים, קידום אתרים, תדמית ומיתוג ויצירת תשתית חזקה ובריאה לחברה או/ו לארגון בכל גודל להיחשף ברמה מקצועית גבוהה ביותר

 

במהלך השנים צברנו ניסיון רב בבניית אתרים לחברות וארגונים גדולים וקטנים וכיום, אנו נותנים מענה מושלם לארגונים הזקוקים לשירותיה של חברה מקצועית אשר תלווה את הפרויקט במהלך הקמתו ולאורך חייו ברשת. 
השירות הינו מורחב ונותן מענה לכל הצרכים הנדרשים בתחום האינטרנט כגון:

רכישת כתובת אינטרנט

אחסון אתרים על גבי שרתים

איפיון מקצועי של פרויקטים ואתרי אינטרנט

תכנון והתאמת מערכת ניהול התוכן

עיצוב ותכנון הממשקים

הטמעת תכנים ועיצובם באתר

תחזוקה שוטפת של האתר

קידום האתר במנועי החיפוש

הקמת אתרים בפייסבוק

הקמה וניהול קמפיינים שיווקים בתוך האתר ומחוצה לו בתהליך שיווק רשתי

החזון שלנו

 
ב-ווב סייט סטודיו אנו מאמינים כי עסקים, חברות וארגונים אשר מצטרפים לעולם האינטרנט זקוקים לבניית תשתית חזקה, נכונה ובריאה של מיתוג, תדמית ובניית אתר אינטרנט הינו חלק בלתי נפרד מהתהליך, אך בניית האתר חייבת להתאים לסוג החברה ולאופייה ומערכת ניהול התוכן של האתר צריכה להיות קלה לתפעול וגמישה לעבודה גם בהמשך הדרך ולא במגמה לבנות אתר אינטרנט אשר זקוק לתחזוקה של אנשי מקצוע לאורך חייו. במסגרת המענה הכולל של תהליכי בניית אתרים, אנו עובדים בשיתוף פעולה עם: מעצבים מוכשרים, מתכנתים, אנשי שיווק ופרסום, צלמים,עורכי,אנשי סאונד, אנשי וידיאו, כותבים ועוד. בניית אתרים עם ווב סייט סטודיו פתרונות אינטרנט הינה מרתון למרחקים ארוכים, כחלק בלתי נפרד משירותינו לחברות וארגונים, אנו מספקים ללקוחותינו גם שירותי ייעוץ, קורסים, הרצאות והדרכות להכרת עולם האינטרנט והכוח השיווקי הטמון בו. בניית אתרים איכותיים בשילוב עם הדרכה וליווי מקצועי זה, מאפשרים לכל חברה וארגון להצטרף לעידן הטכנולוגי בקלות וביעילות, לקדם את מערך השיווק של החברה ולפתוח דלתות חדשות אל לקוחות פוטנציאליים עתידיים

יש שאלות ?צרו איתנו קשר !