החשיבות של פיתוח אפליקציות WEB

פיתוח אפליקציות WEB במכשירים סלולארים הינו חיוני והכרחי – בסביבה בה משתמשים רבים בוחרים להיחשף למידע באינטרנט באמצעות המכשיר החכם שלהם. האפליקציות המבוססות על WEB למעשה מעודדות את הגולשים ליצור קשרים ולקבל מידע באמצעות פעולות פשוטות. הודות למפתחים העוסקים בפיתוח של אפליקציות WEB, יכולים המשתמשים להגיע לקהילת הגולשים באינטרנט, כאשר חיבור זה מתבצע הודות למכשיר הסלולארי התוצאה, לא טעיתם, היא שימוש רב יותר באינטרנט שכן המידע נגיש יותר ובעיקר פשוט יותר. הודות לפיתוח הייחודי, ניתן לבצע התאמה אידיאלית ומושלמת של עמודי האתרים השונים ספציפית לגלישה סלולארית במכשיר החכם.

למה צריך אפליקציות בכלל?

אפליקציה לעסק שלכם היא הדרך שלכם להגדיל את כמות הגולשים שיכירו אתכם ואת השירותים שלכם. הצורך של הציבור לנהל את הזמן בצורה יעילה וללא כל מאמץ גורם להם לחפש כל דבר באמצעות המכשירים החכמים, ועקב כך שעות הגלישה של הציבור הרחב הולך וגדל. כמה חבל יהיה אם לא תהיו שם לשרת אותם. הסטטיסטיקות השונות מראות מגמה ברורה של עלייה בזמן השימוש וביצוע פעולות רכישה דרך הסלולר האישי. מציאות זו מחייבת אתכם להיערך בהתאם לדפוס התנהגות הגולשים, ולהתאים את עצמכם ואת העסק שלכם להרגלי הגלישה והצריכה של העידן החדש.

אפשרויות הפיתוח

כיום, עומדות בפניכם שתי אפשרויות מרכזיות לפיתוח אפליקציות לסביבת מכשירי הסלולאר החכמים (הסמארטפונים). האפשרות הראשונה היא למעשה פיתוח אפליקציה המותאמת לצרכי מערכת ההפעלה IOS (מערכות ההפעלה של האייפונים), או לחילופין, פיתוח אפליקציות למערכות ההפעלה של ANDROID (מכשירי הגלאקסי, סמסונג ועוד). במקרים אלו, פיתוח האפליקציה מובנה לצרכי המכשירים השונים, ושיווק האפליקציות מתבצע באמצעות ה-AAP STORE. האפשרות השנייה היא בעצם בניית אפליקציות WEB - התאמת אתר האינטרנט לכל מכשירי הסלולר החכמים. פיתוח זה מאפשר את קידום האתר במנועי חיפוש המותאמים לאפליקציות וללא כל תלות בחנויות אפליקציות ספציפיות. פיתוח אפליקציות בכלל, ופיתוח אפליקציית WEB בפרט, מאפשרות לכל אחד ואחת מכם להגיע לכמות עצומה של גולשי אינטרנט, העושים שימוש מוגבר באמצעות חיבור ישיר לרשת היישר ממכשיר הטלפון שלהם, דבר שהגביר את שעות הגלישה הממוצעות בקרב כל אחד ואחת מאיתנו. פיתוח אפליקציות WEB באמצעות ה- HTML5, מעניקה לכם יכולת התאמה אידיאלית של עמודי האינטרנט שלכם לצרכי הגלישה באייפונים או ביתר הסמארטפונים הקיימים כיום בשוק הסלולר.

יתרונותיה הבולטים של פיתוח
אפליקציות WEB לעומת פיתוח אפליקציות

עלויות נמוכות (בהשוואה יחסית לפיתוח אפליקציות):

מאפשר גם לעסקים בעלי תקציבים נמוכים יותר ליהנות מאפליקציה שתייצג אותם

שפת קוד אחידה לכל המכשירים החכמים:

המשמעות היא שמדובר על פיתוח שמצד אחד מתאים למכשיר חכם מסוג אייפון, אך גם למכשיר חכם מסוג גלקסי

אין תלות בגורמים מיוחדים להעלאת האפליקציה, פרסומה ושיווקה.


הגעה קלה ופשוטה אל אתר הסלולר באמצעות לינק ישיר:

ניתן להפנות את קהילת הגולשים ישירות אל האתר הסלולארי.

רמת המורכבות של פלטפורמת Web
נקבעת על פי מספר של פרמטרים:

Vec-Laptop

נקודות חשובות עליהן צריך לשים את הדעת
בתהליך פיתוח אפליקציית WEB

 

וובסייט סטודיו עוסקת בפיתוח אפליקציות WEB מתקדמות ומשוכללות המבוססות על כלים טכנולוגיים עדכניים, בהתאמה מלאה לסטנדרטים הנהוגים בשוק ולתקנים אחידים המקובלים בכל רחבי העולם, המאפשרים ממשק ואינטגרציה ליישומים שונים ולפלטפורמות סלולריות.