פיתוח תוכנה לפי דרישה

רגע, מה זה בכלל פיתוח תוכנה???

פיתוח תוכנה הוא תרגום הצרכים של משתמש או של יעד שיווקי למוצר פיתוח תוכנה הוא ברוב המקרים פיתוח מוצר חדש, המורכב מהנדסת תוכנה במשולב עם מחקר, ולעיתים גם עם שיווק.

חברת וובסייט סטודיו

מתמחה בבנייה ופיתוח של מוצרים דיגיטליים בטכנולוגיות קוד פתוח מאובטחות וחדשניות לסטארט-אפים, ארגונים ועסקים דיגיטליים פיתוח תוכנה באקסס אקסל ו-VB ברמה טכנולוגית גבוהה, בזמן קצר ובמחירים נוחים.

מתן פתרון מקיף הכולל:
הצוות המקצועי שלנו מכיל:
שילוב התחומים והמקצועות
נותן לנו ראיה שלמה יותר של המוצר.

יתרונות פיתוח תוכנה בהתאמה אישית לעסקים

פיתוח תוכנה בהתאמה אישית טומן שפע של יתרונות לעסקים גדולים כקטנים יחד. היתרון המרכזי הינו שליטה מבוקרת בכל האלמנטים המרכיבים את פעילות החברה מאפשרות לנהל ולפקח בזמן אמת על פעולות המתבצעות, להעריך הפסדים או רווחים, ולפקח על תנודות מלאי, חוסרים, עודפים וחריגות ולהפעיל טרנזקציות מידע אוטומטיות.

הבקרה התמידית, מאפשרת לבעלי החברה להיות עם היד על הדופק כל אימת שירצו, ולהיות מעורים בכל מה שקורה, גם אם הם אינם נמצאים פיזית במקום, במיוחד אם מדובר בחברה בה יש חנויות, גלגול מלאי, סניפים, מספר משרדים או שלוחות שלבעלים אין אפשרות לפקח עליהם בו זמנית.

הרי כל עסק עומד בפני מספר אתגרים ובמקביל לרצון שלו לפתח את עצמו, יש צורך לנהל ידע, להעסיק את האנשים הנכונים, ולפעול בצורה יעילה, ולשם כך צריך גם את הפלטפורמה שתאפשר לעשות את כל הדברים הללו. אין עסקים כיום שלא עובדים בצורה ממוחשבת, ועם מגוון רחב של מערכות לכל זרוע תפעולית. עם זאת, לא תמיד כל המערכות הללו מסונכרנות, מה שגורם לדברים להתעכב וללכת לאיבוד, במה שפוגע בעסק מבחינה כספית. לכן, העסק צריך להתייעל ולמצוא פתרונות מחשוב איכותיים לכל הצרכים שלו. העובדה שלכל עסק יש את הצרכים הספציפיים שלו צריכה לקבל מענה טכנולוגי ולכן, יש כיום חברות שמבצעות פיתוח תוכנה לפי דרישה ולתת לכל זרוע של הארגון את הפתרון האידיאלי עבורו. בין אם מדובר במערכת הזמנות, מערכת הנהלת חשבונות ייעודית, ניהול ספקים, מענה ללקוחות ועוד, הטכנולוגיה בהחלט קיימת ואפשר להגיע לתוצאות פשוט מדהימות שגם יחסכו בזמן, גם יחסכו בכסף, גם ייקשרו היטב בין התחומים השונים, וגם ייתנו מענה לספקים וללקוחות בצורה מרשימה.

הסוד למערכת טובה הוא אפיון נכון בכל הגזרות. על העסק והחברה המאפיינת את התוכנה והממשק לנתח את כל האספקטים של העסק, כולל תוכן, ממשקים, יחסי עבודה, קהל יעד ועוד, עד שמצליחים לבצע אפיון ממשק ניהול מוצר בצורה הכי מתאימה שיש. לאחר שיש הבנה מלאה בין הצדדים אפשר לגשת לעניין הטכנולוגי והעיצובי, עד שלבסוף מצליחים כל האגפים להתממשק יחד.